Bize Ulaşın| E-posta: info@kentler.com.tr | T: 0312 441 61 57
Kentler inşaat projelerinde proje yönetimi ve teknik danışmanlık hizmetleri vermektedir. İnşaat sektöründe, işinizi daha hızlı, daha basit ve daha verimli hale getirmek için özel çözümler sunmak üzere Kentler uzmanlarına güvenebilirsiniz. Kentler, riski azaltmanıza, süreçlerinizi düzene koymanıza ve daha sürdürülebilir bir şekilde çalışmanıza yardımcı olacak bağımsız hizmetler sunmak için sizinle işbirliği yapar.

Kentler, profesyonel proje yönetimi, Teknik danışmalık ve saha denetimi hizmetleri sunan güçlü bir mühendis, mimar, plancı, danışman ve teknisyen ekibine dayanmaktadır.

Ana hedefimiz müşterilerimize en yüksek kalitede mühendislik hizmetleri sunmaktır. Bilimsel gerçeklere ve tarafsızlığa bağlılık bizim en yüksek değerimizdir.

Hoşgeldiniz

BİZ
KİMİZ

Ne Yapıyoruz?daha fazla
Biz KimizKentler’in ana faaliyet konusu büyük ölçekli İnşaat projelerinde proje yönetimi ve müşavirliktir. Kentler proje ihtiyaçlarını doğrultusunda, zaman, bütçe ve kalite hedeflerini belirler.

Projenin Mühendislik aşamasında, proje müellifleri ile birlikte dizayn çözümlerini oluşturur, bütçe ve iş programı belirler. Müşterinin talebi doğrutlusunda projenin iş paketlerine ayrılarak ihalelerin yapılması için gerekli olan tüm teknik şartname, keşif, metraj çalışmaları yapılır. Müteahhitlerin sahada yaptığı imalatlar kalite, iş programı ve bütçeleri kapsamında denetlenir, hakedişleri düzenlenir. Kentler, müteahhitlerle ilgili tüm süreçleri müşterinin Mühendislik ekibi olarak yürütür. Projenin sonunda teslim ve devre alma işlemlerinde büyük bir hassasiyetle işin müşteriye teslimi gerçekleştirir.

HİZMETLERİMİZ

TEKNİK DANIŞMANLIK

Kentler, müşterilerinin karşılaştıkları gerçek zorlukların çözülmesine yardımcı olmak için uzmanlık becerilerini kullanarak teknik danışmanlık sağlar.daha fazla

PROJE YAPIM VE YÖNETİMİ

İnşaat projeleri, gerekli bilgi ve başarıları kanıtlanmış yönetim sistemleri ile yönetilirse, arzulanan kalite ve bütçe kapsamında ve planlanan sürede tamamlanabilirler.daha fazla

Referanslarımız

Aydın Nazilli Jeotermal Santral Projesi
Aydın Söke Kağıt Üretim Tesisi
Seferihisar Termal Tedavi Merkezi Projesi
Toya Holding Afrika Hastanesi Projesi
Ankara Metromall Hastane Projesi
Kocaeli Entagre Sağlık Kampüsü
Tümünü Listele