Bize Ulaşın| E-posta: info@kentler.com.tr | T: 0312 441 61 57
Kentler inşaat projelerinde proje yönetimi ve teknik danışmanlık hizmetleri vermektedir. İnşaat sektöründe, işinizi daha hızlı, daha basit ve daha verimli hale getirmek için özel çözümler sunmak üzere Kentler uzmanlarına güvenebilirsiniz. Kentler, riski azaltmanıza, süreçlerinizi düzene koymanıza ve daha sürdürülebilir bir şekilde çalışmanıza yardımcı olacak bağımsız hizmetler sunmak için sizinle işbirliği yapar.

Kentler, profesyonel proje yönetimi, Teknik danışmalık ve saha denetimi hizmetleri sunan güçlü bir mühendis, mimar, plancı, danışman ve teknisyen ekibine dayanmaktadır.

Ana hedefimiz müşterilerimize en yüksek kalitede mühendislik hizmetleri sunmaktır. Bilimsel gerçeklere ve tarafsızlığa bağlılık bizim en yüksek değerimizdir.

Hoşgeldiniz

BİZ
KİMİZ

Ne Yapıyoruz?daha fazla
Biz KimizKentler’in ana faaliyet konusu büyük ölçekli İnşaat projelerinde proje yönetimi ve müşavirliktir. Kentler proje ihtiyaçlarını doğrultusunda, zaman, bütçe ve kalite hedeflerini belirler.

Projenin Mühendislik aşamasında, proje müellifleri ile birlikte dizayn çözümlerini oluşturur, bütçe ve iş programı belirler. Müşterinin talebi doğrutlusunda projenin iş paketlerine ayrılarak ihalelerin yapılması için gerekli olan tüm teknik şartname, keşif, metraj çalışmaları yapılır. Müteahhitlerin sahada yaptığı imalatlar kalite, iş programı ve bütçeleri kapsamında denetlenir, hakedişleri düzenlenir. Kentler, müteahhitlerle ilgili tüm süreçleri müşterinin Mühendislik ekibi olarak yürütür. Projenin sonunda teslim ve devre alma işlemlerinde büyük bir hassasiyetle işin müşteriye teslimi gerçekleştirir.

Ayrıca, proje yönetimi ve müşavirlik tecrübelerini yapım hizmetlerine de aktararak müşterilerinin anahtar teslimi yapım işlerinde de hizmet verilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

PROJE YAPIM VE YÖNETİMİ

İnşaat projeleri, gerekli bilgi ve başarıları kanıtlanmış yönetim sistemleri ile yönetilirse, arzulanan kalite ve bütçe kapsamında ve planlanan sürede tamamlanabilirler.daha fazla

TEKNİK DANIŞMANLIK

Kentler, müşterilerinin karşılaştıkları gerçek zorlukların çözülmesine yardımcı olmak için uzmanlık becerilerini kullanarak teknik danışmanlık sağlar.daha fazla

YAPIM İŞLERİ

Kentler tarafından müşterilerin tadilat, tamirat ve küçük yapım işlerinde projelendirme dahil olmak üzere hizmet verilmektedir.daha fazla

Referanslarımız

ODTÜ Teknokent Yerleşkesi Titanyum Blok Ve Teknokent Binası Tadilat İşleri
Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren Projesi
Ayvalı İçme Suyu Arıtma Tesisi HES Projesi
Belenco Üretim Tesisi Projesi
İstanbul 3. Havalimanı Klinik Projesi
Aselsan Gölbaşı-1 ve Gölbaşı-2 Yerleşkeleri Projesi
Tümünü Listele